Yaz Modası Kadınları

Yazan  |  Hiç yorum yok

Yaz gelince herkes için ama özellikle kadınlar için yeni bir dönem başlar. Çeşit çeşit giyinmek gerekir, uçuş uçuş uçuşmak lazımdır vesselam. Bu yaz trendlerine bir bakalım, ucuz reyonlardan bunları bulalım derim. Aynısını bulamasak bile bu tarz şeyleri kendimiz de kesip biçim yapabiliriz.

Güneş Gözlüğü

Havalı olmanın ilk şartı. Çeşit çeşit renk renk almak lazım. Tanesi 5 – 10 TL. olanları günlük kullanabilirsiniz ama uzun süre takmayınız.

yazkadin7

Uzun Geniş Yırtmaçlı Etekler

Bu tarz etekler bu yaz çok moda. Önemli olan da kumaşın türü. Gramajı düşük kumaşlardan yapılan bu tarz etekler gece veya gündüz sizi tarz gösterecektir.

 

yazkadin6

Alçak Topuklar

Topuklu ayakkabı bir kadının her şeyidir, bunu biliyorum ama bu yaz şık ama alçak olan topuklar moda. Bir nevi kadının kendine güvenini simgeliyorlar.

yazkadin5

Mutlaka Bileklik

Enteresan şeyler bulun derim, bulduğunuz bir çaputu bile bileğinize takabilirsiniz. Ama kesinlikle bilekleriniz boş kalmasın. Bu yazın takısı şangır şungur bileklikler hanımlar.

yazkadin4

Yaz Ciddiyeti

Yazın ortasında mecbur ciddi şeyler giyiyorsanız, açık renk ceketler tercih edin ve bel çukurunuza kemerimsi bağlar ekleyin. Her gören sizi New York Vouge takip ediyor sanacak.

yazkadin3

Fırfır Yine Geldi

Gece gezmelerinin baş tacı fırfırlar yine moda. Demedi demeyin pişman olmayın.

yazkadin2

Her Daim Moda

Valla reklam yapmıyorum ama Nivea’sız bir yaz düşünemiyorum. Hele bu ürün inanılmaz hem koruma hemde bronzluk. Yazın bundan almadan bir yere gitmeyin sakın.

niveasun

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir