Yaz da bitti kız!

Yazan  |  3 Yorum

Merhabalaaarrrrrr
Bendeniz yengeniz. Zamanla tanışırız, tanıştıkça kaynaşırız. Bayanlara yaşı sorulmaz diyerekten o konuya hiççç girmiyorum. Ayıp ayol. Oturduk düşündük noluyo ayol dedik, herkes birşeyler için noluyo ayol demiştir. Hakkaten Noluyo ayol !

Hafiften soğuyan hava pek bir sisli puslu. Dizi sezonu açıldı mı, Acun yarışmalara başladı mı, orda burda yanımda kahvem elimde kitap fotoğrafları paylaşıldımı kış geldi demektir. Slow şarkıların daha çok dinlendiği, plajların yerini battaniye ve filmlere bıraktığı, ergenlik döneminde olan çocukların daha bir depresif olduğu havalara hoşgeldiniz. Valla ne yalan söyleyeyim ben yaz mevsimini daha bir seviyorum. Gözümde koca güneş gözlüklerim, üzerimde tiril tiril bir elbise, güneş insanın içini ısıtır. Neyse artık napalım en azından dizileri izleriz. dizi demişken kız yine bir sürü dizi doldu ortalık, hangisini izlesek şaşırıyoruz ayol. Hayır bide bir kaç tanesi çakıştı mıydı çatla dur meraktan. İnsan merak ediyor mesela Medcezir’de şu Yamanla sarı kız barışacaklar mı, barışacaklarsa ne zaman ! yeter ayol içimize fenalık geldi. O Ses Türkiye’yi de seviyorum ben gencecik cocuklar nasıl güzel sesleri var. Heee haksız yere döndükleri olmuyor değil ama napcan iş çünkü bu. Geçenlerde duydum Küçük Ağa dizisi ceza almış o küçük oğlan çok yaramazlık yapıyormuş, çocuklara kötü örnek oluyormuş diye. Böyle bir şey için ceza mı verilir kanala, çocuk bu sanki onu görmese uslu uslu anasının dizinde mi oturucak. Laf !

Perşembe günü konu komşu toplanıp Cem Yılmaz’ın Pek Yakında filmine gittik. Turkcell’in bir alana bir bedava kampanyası var diye o günü seçtik. Ayferin küçük oğlan gençturkcell’liymiş. neyse afferim Cem Yılmaz’a güzel film yapmış, Zafer Algöz’ün oyunculuğu muhteşem. Zaten severdim kendisini İntikam dizinden ama bu role de pek yakışmış. Bizim yan komşu Perihan biraz burun kıvırdı başta o filme gidicez diye ama o da sevdi valla. Bugünde ailecek oturup yeteneksizsiniz izlicez. Napalım anam biri de çıkıp demiyor ki şu pazar gününe de Asmalı Konak gibi bir dizi koyalım nerdeeee. Neyse ben gidip çay koyuyim anca demlenir.Daha çocuklara iki meyve soyucam. Öptüm anam hepinizi. bol bol görüşürüz artık. Çocuklar içerde birbirine girdi yine kızzz, durun noluyo ayol !

1 Yorum

 1. Avatar

  Roy

  12 Ekim 2014 at 22:16

  Çok tatlısın 🙂

 2. Avatar

  duygu

  13 Ekim 2014 at 14:33

  Teyze menopoza girdinmi doğru söyle 😛

 3. Cambişli Nigar

  Cambişli Nigar

  16 Ekim 2014 at 02:55

  Bişi dicem; Zafer Algöz bizden diyolla!!!

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir