Ünlü Astrolog Tarot Uzmanından Temmuz Ayı Raporu

Yazan  |  Hiç yorum yok

Temmuz: Yenilenme ve değişim

2 temmuz da gerçekleşen Dolunayla birlikte Hayatımızda cesur kararlar aldığımız bir dönemdeyiz. Yenilenme ve değişim parolasıyla atacağımız adımlar Uzun vadede bize fayda sağlayacak gelişmeleri beraberinde getirecek.

Güneşin yengeç burcunda olmasıyla Bu cüretkarlık ve cesaret biraz törpülense de ara sıra kritik kararlarda kendisini hissettirecek.  2015 yılın Temmuz ayına kadar ki süreç içerisinde  bazı deneyimler yaşayarak tecrübe kazandık. Güneşin yengeç burcuna kavuşmasından itibaren ise bu tecrübeleri kıllanmamızın vakti geldi. Artık Hayatın bize tecrübe kazandıran değil fedakar taraflarından faydalanmamız söz konusu olacak.  Venüs ve jupiterin kavuşumundaki bu renkli dönemde Ailemize, aşk hayatımıza ve dostlarımıza hassasiyetlerimiz artacak. Bizi Hesapsız ve çıkarsız seven insanlardan alacağımız bu pozitif enerji bazı güven problemlerimizi aşmamıza yardımcı olacak. Aynı zamanda bir karşılaştırma yaparak  bizi yoran insanları çevremizden uzaklaştırıp zehirli sarmaşıklarımızdan kurtulacağız.

Yeni bir çevre ve bize yardımcı olacak nitelikli insanlarla tanışmamız Kolaylaşması Hayatın bize beklediğimiz seçeneği göstermesi anlamına geliyor. Yani hepimiz bu dönemi çok iyi değerlendirmeliyiz. Huzur ve güven duygusuyla hayatın bize hediyesi olan bu yol göstericilikteki şifreleri iyi çözüp adımlarımızı ona göre atmalıyız. Bu aralar yüksek enerjili sürprizlerle dolu yeni bir virajdan geçiyoruz. Hayatımızda uzun zamandır gittiğimiz yoldan farklı bir yol açma isteğimiz mevcuttu. Ama istediğimiz verimi ve bereketi yakalayamadığımız için atıcağımız adımları erteliyorduk. İşte alın size şans ve bereket. Bizi sıkan zincirlerimizden kurtulup Cesaretle attığımız adımların arkasında durmamız gereken dönem geldi. Pasif çaresizliğimizin son bulup kendimize uyguladığımız eziyeti bitirmeliyiz.  İyi güzel de aşktan ne haber dediğinizi duyar gibiyim. Duygusal alanlardaki tepkilerimizin daha dengeli bir hale gelmesi İlişkilerde oldukça dikkat çekici olumlu gelişmeleri beraberinde getirecek.  Temmuz ayı genelindeki denge unsuru Aşk hayatımızda da yenilenme ve değişim getirecek.

ilişkisi olmayanların Geçmiş defterlerin kapanmasıyla  Artan auralarının yeni birisine yönelmelerine daha açık hale geleceğini öngörüyorum.  Bir ilişki içerisinde olanların kangren olmuş sorunlarını karşılıklı olarak güzel bir iletişimle çözebileceklerini ve  ilişkilerine ivme kazandıracaklarını da belirtmeliyim. Bütün ihtiyaçlarımız karşılandıktan sonra kendimizi gerçekleştirme ihtiyacımız (Kariyer, saygınlık, başarı) konusunda da bir şeyler söylemek isterim. Hayat kalitemizi yükseltme arzumuzun bu dönemde bize extra bir destek olacağı muhakkak.  Sosyal çevremizden önemli şanslar ve işlerin karşımıza gelmesi ve bu fırsatları değerlendirmemiz yeni kapıları açmamıza neden olacak. Aynı zamanda iş yerindeki ilişkilerimizin yoğun ve uyumlu olması Başarılı işlere imza atıp maddi manevi tatmin yaşamamıza neden olacak.

Özetle;

Güneşin, Mars ın göz izasında olmasının ve oğlaktaki plütoyu uzaktan dikizlemesinin 🙂 aynı zamanda uranüs ile Kare açısının ve de venüs ile  bereket gezegeni jüpiterle üçgen açı oluşturmasının yeni başlangıçlara sebebiyet vereceğini, hayatımızda Varolan memnuniyetsiz olmadığımız tarafların ise daha nitelikli bir noktaya taşınacağını bilmeliyiz.  Yani her alanda Surprizlere açık olmakta fayda var.

Sevgiler

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir