Sözüm Meclisten Dışarı Değil!

Yazan  |  Hiç yorum yok

Hangisi bomba? Sağımdaki mi yoksa arkamda mı ? Arabayla mı patlayacak? Aramızda mı yürüyor? Peki hangisi benim? Bombadan korktuğu için sokağa çıkmayan mı? Aman bana bir şey olmaz diyerek kendini dışarı atan mı ?

Her yerde,herkesten şüphelenir olduk.kuşkusuz ki günden güne bu korku artacak.Aileler çocuklarını biryere gönderirken, çocuk eve gelene kadar diken üstünde olacak,esnaf belki siftah yapmadan dükkan kapatacak,belki açmayacak.Her bomba patladı haberinde herkes sevdiklerini arayıp iyi olduklarından emin olmaya çalışacak.Animatörlerin güneşin altında ter döktüğü Turizm başkentleri Antalya,Kuşadası,Bodrum otelleri bedava denecek kadar az fiyata turist bekleyecek.Turist sayısı ne kadar düşer kestiremiyorum ama siz bu halde olan bir ülkeye ne kadar tatile gitmek isterseniz muhtemelen onlar da o kadar isteyecektir.

İnsanlar ölüyor.
Hiçbir şeyin farkında olmadan.Üstelik sessiz sedasız da değil.Artık bu gidişata bir dur denilmeli.
Durun!
Ülke ölüyor.
Velev ki sözüm meclisten dışarı değil?

Merve Ket

Besteci, müzisyen Merve Ket mesaj yazmayı sevmez arar konuşur. Asabidir ama bir o kadar da kırılgan. Doğasında sevmek, gezmek, tozmak vardır. Hayatı gerçekten ti'ye alanlardandır.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir