Her An Seks İhtimali için Hazırlık Dersleri

Yazan  |  Hiç yorum yok

Seks İhtimaliNefes almak, su içmek, yemek yemek bunlar bedenin yaşamsal fonksiyonunu devam ettirebilmesi için olmazsa olmazlar. Dışkılamak var bir de, hani pek bahsetmek istemediğimiz. Ancak unutmamak gerekir ki bedenimize ait olan, ona giren çıkan her şey aslında çok önemli. Yani yediğimiz kadar bedenin atıkları da sağlığımız açısından önem arz ediyor. Nitekim hastanelerde bazı durumları anlamak için dışkılarımızdan test yapıyorlar biliyorsunuz. Ayrıca o işin fetişleri var.

Neyse esas konumuz bedenin seks ihtiyacı. Olmazsa olmaz. Nasıl olursa olsun, kim hangi yöntemi kullanıyorsa kullansın o hep var ve hayatımızda birçok tanımlayamadığımız sorunun temeli onunla ilgili aslında. Aseksüellik diye de bir şey var; hiçbir cinsten hoşlanmayan, seks yapmayan manasında. Aseksüel değilim Allahtan.

Seks İhtimaliSeks aslında çoğu zaman planlı bir aktivite olmasına rağmen, ne zaman karşımıza çıkacağı da belli olmuyor. Aslına bakarsanız bu nadirmiş gibi görünen ama hiç de belli olmayan ihtimal, seksin daha ihtiraslı ve şehvetli olmasını sağlıyor. Public Sex denilen ulu orta sevişelim anlamında söylemiyorum bunu. Spontan tanışmalar, eve gitmeler, restoran tuvaletleri, minik veya beş yıldızlı otellerde kısa süreli aşklar ya da sokakta yürürken birden kendinizi bambaşka bir dünyada bulmanız gibi durumları söylüyorum. Kim istemez? “Efendim Türk aile yapısı ve ahlaki kurallarına aykırı.” diyecekler. Desinler.

 

Peki siz seks ihtimaline hazır mısınız?

Her gün evden çıkarken dış görünüşünüze şöyle bir aynada bakıveriyorsunuz. Peki ya hiç hesapta yokken soyunmanız gerekirse?  İşte size her an seks ihtimali için yapılması gereken 10 hazırlık önerisi. Ciddiye alın hayat ne gösterir bilinmez 🙂

 

Her An Seks İhtimali için Gerekli 10 Hazırlık >>>

 

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir