Nurella, Nurdane, Nurfettan Nur Yerlitaş

Yazan  |  Hiç yorum yok

Alem kadın Nur Yerlitaş, namı diğer Nurella. Televizyonda gördüğünüz o çok da fifi tavrı gerçek, yapmacık değil, özel hayatında da öyle bir kadın. Gullüm (eğlenceli) kadın, şuh kadın, komik kadın, Madi (agresif) kadın, seksi kadın, ay yeter alem kadın işte.

NurellaBirden bire ortaya çıkmadı tabi Nur Yerlitaş. Çoğunuzun bilmediği enteresan bir hayat hikayesi var. Sosyo ekonomik olarak elit bir aileden geliyor ama sıkıntılar çekmiş bir kadın aynı zamanda. Sektörün çok derinlerinden geliyor. Piyasası piyasa yapan eşcinsel camia ve bu camiaya yakınlıklarıyla, hatta camiadan beslenen diğer güllüm kadınlarla da dost. Burada ismini sayamayacağımız bir çok modacıyla kanka ama mesafeli de aynı zamanda. Türkiye’deki modacılar genelde, tıpkı edebiyatçılar, müzisyenler, sinemacılar ve bir çok türevleri gibi, Avrupa kültürünü yakın mercek altında tutarak, geniş kapsamlı bir esinlemeyle iş üretiyorlar. Bunun dışında kalan birkaç modacımız var onlar da zaten Türkiye’de yaşamıyorlar. Her birinin hayali Newyork’da bir loftda ya da Şanzelize’de bir dairede şampanya yudumlamak olan bu kadın ve erkek modacılarımızın en babalarından biridir Nur Yerlitaş.

Abiyenin Tozunu Attırır

NurellaTürkiye’nin heute couture abiye giyiminde tasarım olarak çığır açmasa da, bir Yıldırım Mayruk kadar büyük atölye ve çalışana sahip olmadan, doğru zamanda doğru yerde olarak, zengin dünyasından çok müşteri edindi. Şıklıktan çok hoşlanır kendisi, her türlü şıklıktan özellikle paranın gücünden gelen şıklıktan. Kıyafetlerinde her zaman seks ve seksilik çağrışımlı malzemeler kullanır. Kendisi de aslında seksidir. Hiç unutmam bir gün Etiler Pepper Moon restoranda yan masamda oturuyordu, taktığı gözlükler, mantosu, saçı, sigara içişi sanki narin mi narin bir kadının süzülmesi gibiydi. Bazı insanlar Nurella’nın yani Nur Yerlitaş’ın lezbiyen olduğunu söylüyor. Yatak odasını bilemem ama güzel olan kadından ama işi gereği ama özel zevki gereği hoşlandığını söyleye biliriz. Bu arada çoğumuzun bir çok ünlü sanatçıda görüp dibimizin düştüğü kıyafetleri de Nur Yerlitaş yapmıştır. Ajda Pekkan’dan Bülent Ersoy’a, Ebru Gündeş’ten, Sibel Can’a kadar bir çok kişi mutlaka Nur Yerlitaş kıyafeti giymiştir.

Dünya Markaları Hayranı

Nurellaİşin enteresanı, Bu Tarz Benim başta olmak üzere daha önce katıldığı TV programlarıyla da tanınırlığını arttırmış işine iş katmış Nur Yerlitaş, Dünya markaları hayranı. Nedir efendim bu dünya markaları, Chanel, Gucci, Versage, Dolce Gabanna vb. Metallica’nın Nothing Else Matter şarkısıyla oturma balesi yaparken elindeki eldivenlerde inci işleme Chanel logosu vardı. Nitekim en pahalı Louis Vouitton çantaları kullanmaktan da alı koymuyor kendini. Gel gelelim nekes, pinti bir kadın aslında. Parasız iş görmesi çok güç, adamı iki dakka da allem edip kullem edip cebindeki parayı almasını iyi bilir. Sosyetiklerle iyi çalışır bu yüzden. Hakkıdır Nurella’nın yapsın.

Kadın gibi kadın Nur Yerlitaş

Demem o ki artık kendisi sadece moda camiasının değil, heteroseksüel ve eşcinsel dünyasının tümünde bir fenomen figür oldu. İçindeki mutsuzlukları, derdini tasasını bilemeyiz, nasıl bir seks hayatı var, dostları gerçek mi, yüzündeki o kahkahanın arkasında kimler ne kuyular kazıyor kim bilir? Fakat tatlı kadın, gülümsetiyor hepimizi şu sıralar. Ayrıca kendiyle barışık görünüyor. Allah aşkına soruyorum size, Tv açtığınızda ülkelerin devlet adamlarını mı görmek istersiniz Nurella’yı mı?

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir