Nur YerliTAŞ Yerinde Ağırdır !

Yazan  |  Hiç yorum yok

Üzerine üretilmeyen caps kalmadı sanırım. Şimdilerdeki adıyla Nurella. 80′ yıllarda Paris ve Milano’dan getirdiği kıyafetlerle modacılığa soyunmuş ve başarılı olmuş.

Önceki hayatında bir rus ajanı olduğuna inanıyor. Oldukça kaprisli ve hayatta en çok kendisini sevdiğini büyük bir özgüvenle söylemesi bana göre birazda bencil olduğunu gösteriyor. Nişantası plus’a yaptığı bir röportajda gay bir ruh taşıyorum diyor. Yaratıcılığını ve bakış açısını o ruhtan aldığını düşünüyor. Bir mimikle fenomen haline gelen Nurella, Bu tarz benim yarışmasındaki juri koltuğunda da bence işini gayet güzel yerine getiriyor. Bugünlerde kavgalı olduğu Bülent Ersoy’la da ‘ Heralde ayol o bizim divamız ‘ diyerek barışmış. Nice ünlülere sahne kostümü yapmış ve yapmayada devam ediyor.

Bu Tarz BenimGelelim bu tarz benim yarışmasına. Yarışma iyi hoş fakat bana göre yarışmacı kızlar pek bir yapmacık. Tamam televizyondur illa ki tribünlere oynarsın reyting için fakat gerçekten bazen saçmalama sınırını geçmiyor değil. Birbirlerine yaptıkları acımasız ve saçma yorumların bir çoğunu kınıyorum. Kendini ön plana çıkarmanın farklı yolları varken hemen hemen yarışmacıların tamamının aynı yolu seçmesi tuhaf. İzleyici kitlesinin yarısı ciddi ciddi yarısı keyifli vakit geçirmek, gülmek için izliyor kanımca. Yarışmacılardan Tuğçe Ergişi’nin Yılmaz morgül benzetmesi süper bir teşhis sizce de benzemiyorlar mı ? Türkiye’deki bazı insanların mizah anlayışına gerçekten hayranım.Sosyal medyada o kadar yaratıcı kişiler varki insana ben niye bunu düşünmedim ayol dedirtiyor ki Türkiye insanı yaratıcılığını hiç şüphesiz gezi parkı zamanında kanıtlamıştır.

 

NUR YERLİTAŞ CAPS TOP 10 >>> TIKLAYIN

 

 

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir