İsveç Sağlık Bakanını Kıskanan Türk Erkeği Ne yapar?

Yazan  |  Hiç yorum yok

Google’a girer ve adamın gay olduğunu ispatlayan bir kanıt aramaya kalkar.

Böylece, Türkiye’deki kadınlar ve gay’ler tarafından çok beğenilerek baştacı yapılan, kendi bakanımızın fiziksel görünümüyle kıyaslanan onlarca mizah öğesi üretilen, Türkçe olarak twitter hesabından buradaki hayranlarına teşekkür eden Gabriel Wikström’le ilgili en ilginç arama istatistiğini oluşturmuş olur.

Gabriel WikströmBir amacı vardır o tip erkelerin; “bak beğendiğin adam gaymiş n’aber!” “İsveç Sağlık Bakanı olsan ne yazar gaymiş işte” deme hazzını yaşamak. Ah ne yazık ki adamın bir gaypride’da destekçi olarak çekilmiş, bizimkileri hiç de tatmin etmeyen bir iki fotoğrafı dışında kanıt yok. Gay nedir? Diye yazar sonra google’a. İşin ucunu bırakmak niyetinde değildir hemen. Çünkü adam gay’e benziyor hay Allah. Adamı niye sağlık bakanı yapmışlar, ihtisası neymiş, politikaları nelermiş bunlar önemli değil. Gay mi değil mi ona bakalım önce.

Birinin Gay Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Anlayamazsınız.

İstediğinizi yakıştırın. Kimsenin yatak odasını bilemezsiniz. Zaten birinin heteroseksüel olduğunu nasıl anlarsınız? Anlayamazsın. Buna en yakın aile çevren dahil. Hiç kendinizi “evlenmiş çocuk sahibi olmuş ne alaka” diye de kandırmayın.

Gabriel WikströmVelhasıl bizimkiler adamın gay olduğunu ispatlayamadılar. İşin diğer tarafıyla da ilgilenmek istemediler. O kısmı daha yıkıcı çünkü. Yaşçı bir insan değilim ama 1985 doğumlu birinin bakan olması nereden baksanız başarı. Ama unutmamak gerekir ki, günümüz dünyasında başarı sadece sizin çabanızla değil, doğru zamanda doğru yerde olmakla da çok ilgili.

Bana sorarsanız Gabriel Wikström gay olabilir. 21 Şubat doğumlu bir balık burcu. Burcunun gay olmasıyla hiç alakası yok. Bana sorarsanız, bugünün diktatörleri de gay olabilir.

 

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir