Her An Seks İhtimali için Gerekli 10 Hazırlık

Yazan  |  Hiç yorum yok

Her gün evden çıkarken dış görünüşünüze şöyle bir aynada bakıveriyorsunuz. Peki ya hiç hesapta yokken soyunmanız gerekirse?  İşte size her daim seks için yapılması gereken 10 hazırlık önerisi. Ciddiye alın hayat ne gösterir bilinmez 🙂

1- Dış görünüşüne her zamankinden fazla önem gösterin

seksihtimali1

Biliyorsun ilk intiba çok önemli. Her ne kadar “benim için kalbi önemli iyi insan olsun” deseler de, sizin iyi veya kötü bir insan olmanızı anlamaya giden yol, ilk bakışta sizi beğenip beğenmemesinden geçecek.

2- Mutlaka Her gün Duş Alın

seksihtimali2

Temizlik imandan gelir derler, doğrudur belki bilemem ama temizlik için her gün yıkanmak gerektiğini biliyorum. Aromalı duş jellerini tercih edin. Her zaman işe yarar.

3- Güzel Kokun

seksihtimali3

Bülent Ablacım gibi parfüme bulanmayın tabi ama size yakınlaşıldığında etrafı etkileyecek kadar güzel kokmalısınız, bu her yerde şansınızı arttıracaktır. Unutmayın karşı tarafın sizden hoşlanması için sizde beğeneceği birçok detayın bir bütünleyici olması gerekir.

4- Kılık Kıyafete Dikkat

seksihtimali4

Herkesin gardırobu kendine güzel ama lütfen kıyafetlerinizi kombinlerken dikkatli olun. Çok yakışıklı ya da güzel biri sırf saçma sapan bir giyim tarzı yüzünden açıkta kalabilir unutmayın.

5-  Ayakkabı Çok Önemli

seksihtimali5

Diyelim ki kıyafetiniz on numara, siz tip olarak zaten yıkılıyorsunuz fakat ayakkabı tercihiniz bütün bunların ötesinde, kişiliğiniz hakkında çok daha fazla tüyo içerir. Tarzınızı bulun, çok pahalı, çok muhteşem olsun demiyorum. Sadece size uygun olsun.

6- İç Çamaşırında Devrim Yapın

seksihtimali6

Kim görecek demeyin, üstünüzde sadece iç çamaşırı varken kendinizi seksi hissettiğiniz çamaşırları giyin. Yırtıcı olun, unutmayın birer hayvanız neticede, seks yaparken ki halinizi düşünün.

7- Köşeye Para Atın

seksihtimali7

Eğer mümkünse her zaman için cüzdan dışında bir yerlerde paranız olsun. Bu hem sizi sekse götürecek yolda ekstra masraflarınız için olabilir ya da Allah korusun, kandırılmanız veya soyulmanız durumunda eve dönebilirsiniz.

8- Seks Kalkanı

seksihtimali8

“Et ete değecek abicim” demeyin. Evet üzülerek söylüyorum ama bu her daim ihtimalde olan seks en tehlikeli sekstir bir taraftan, korunma araçlarından biri yanınızda olsun, prezervatiftir, ertesigündür…

9- Çantada Bulunması Gereken Yedekler

seksihtimali9

Eğer çanta taşıyorsanız mutlaka bazı şeylerin yedeklerini atıverin, mesela çorap, peçete, ıslak mendil, parfüm vb. Gülmeyin lazım olur.

10- Kalem Hayat Kurtarabilir

seksihtimali10

Evet, yanlış okumadınız. Yanınızda mutlaka kalem olmalı. Birincisi, teknolojiye güvenmeyin elektrik olmazsa hiçbir işe yaramaz. Bilgi alışverişi için önemli olmasının yanında, acil bir durumda, not bırakmak not almak, gördüğünüz bir şeyi çaktırmadan belki vücudunuza kazımak için önemli. Ne alaka demeyin, tecrübe konuşuyor.

Hadi bakalım, kolay gelsin 🙂

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

1 Yorum

  1. Pingback: Her An Seks İhtimali için Hazırlık Dersleri - N'oluyo Ayol

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir