Helena Bonham Carter Kasaba Gitmiş

Yazan  |  Hiç yorum yok

Gidemez mi gider. Giderse haber olur çünkü tartışılmazdır muhteşem bir İngiliz oyuncudur. 49 Yaşında saçının dip boyası gelmiş kendine has giyim tarzıyla, ev haliyle onu görmek bir tuhaftır bunu anlayabiliyorum. Ne roller oynamıştır halbuki. Oynadığı her bir karakteri içimizde yaşattığımızdan, o görüntülerle bu görüntüleri mukayese etmekte güçlük çekeriz.

helena-bonham-carter5

Manzaralı Oda, Maurice, Frankenstein, Güvercinin Kanatları, Maymunlar Gezegeni, Dövüş Kulübü, Sweeney Todd: Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi, Charlie ve Çikolata Fabrikası, Sefiller, Harry Potter ve ismini sayamayacağım onlarca filmde her biri akıllara kazınan karakterlerin kraliçesidir kendisi. Bilen bilir sinema ve sahne sanatlarında jönler aktrisler boy gösterir gibi olur ama kuvvetli yardımcı oyuncular olmadan sağlam bir hikayenin yürümesi imkansızdır. Her ne kadar Hollywood yani ABD sinema sektörün finans merkezi olsa da, şunu çok iyi biliyoruz ki, İngiliz kökenli oyuncuların başı çektiği yapımlar çok daha kaliteli oluyor.

helena-bonham-carter4

Oyuncu kimliği ve çılgınlığı ile kendi tarzını sadece kendine sorgulatan Helena Bonham Carter’ın Hürriyet web sitesine malzeme üretmeye çalışan ediötrlerin markajına girmesine şaşmamalı.

İşte Helena Bonham Carter’ın kıskanılan giyim tarzından örnekler!

helena-bonham-carter3 helena-bonham-carter2 helena-bonham-carter1

Bir ara yönetmen Tim Burton ile sevgililerdi. Şimdi değiller. Elbette bu birliktelik kariyer için Helena Bonham Carter’a destek olmuş olabilir ama bu onun yeteneğinin sebebi olamaz. Yani demem o ki “haa yönetmenin yatağından geçmiş” yorumları yapılmasın lütfen.

helena-bonham-carter-tim-burton

Haydi ondan bir film önerin de ortalık şenlensin 🙂

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir