Güya Ütopya!

Yazan  |  Hiç yorum yok

Gün geçmiyor ki bir yut dışı formatın Türk versiyonu televizyonda pırtlamasın. Carlamanın ve Madiliğin birbirine karıştığı, kim daha çirkef diye sms oylaması yapılma ihtimalinin olduğu bu versiyonlara bayılıyorum.

Efendim şimdi bu yarışmada hiç kural yokmuş, tüm yarışmacılar kendi ütopyalarını uygulayarak orada güya çayır bayır olan ortamı ayaklandıracakmış. Zaten daha ilk gün inekleri satmaya kalktılar. 5000 TL para vermişler bunlara. Tabi nerde cins nerde uyuz varsa bir araya toplamışlar. İşin şakası reyting de öyle oluyor zaten. Ya da bu yazı öyle  yazılıyor diyelim.

Tamam kabul, Acun Ilıcalı ne yapsa tutar oldu. Fakat ütopya yarışması sanki olamadı. Yaptığı her yarışmaya şöyle bir bakan bir insan olarak ütopya’dan pek hoşlanmadım. Daha ilk günden ağlamaya başladılar ve gerçekten inandırıcı gelmiyor. Ayrıca daha kaç gün oldu başlayalı hemen birbirlerine girdiler ayol. Google’a Ütopya yazınca Çağdaş, Semih’e tokat attı haberiyle karşılaştım ve hiç şaşırmadım.  Bununla alakalı olarak mutlaka bir diskalifiye yaptırımı olacaktır. İnci ve Türkan kavgalarınında onlardan aşağı kalır yanı yok. Üstelik fındık kabuğunu doldurmayacak nedenler.  Buyrun İzleyin!

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir