Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 2. Bölüm

Yazan  |  Hiç yorum yok

Topuklarım Tak Tak, Çoraplarım yumuşak, Bakalım bu gece neler olacak?

Merhabalar canlarım!  Şahver yengenizden sizlere kucak dolusu libidolar! Bugün topuklu ayakkabıların ve ince çorapların gücünden bahsedeceğim sizlere…

Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 2. BölümAslında erkekleri tahrik etmek o kadar basit ki sevgili hanımlar… Zihinlerinde sexle bağdaştırdıkları bazı objeler var ve bu objeler onları giyen ya da kullanan nasıl bir kadın olursa olsun erkeklerin kafalarında kırmızı noktalı düşünceler canlanıveriyor. İş adamı ya da metalci asi genç arasında bu konuda hiçbir fark yok. Eğitimi, zevkleri, yaşantıları ne kadar farklı olursa olsun her erkeğin bazı ortak sex düğmeleri var. Topuklu ayakkabı ve çorap bunlardan ikisi. İnncecik yüksek topuklu ayakkabıların içindeki naylon çoraplı bacakları sexy bulmayan erkek yok-tur. Ve size bir sır vereyim mi? Bu bacakların güzel olmasına da gerek yoktur çoğu zaman. Bu yüzden muhteşem bacaklara sahip değilseniz üzülmeyin.  Güzellik ve seksapel aynı şeyler değildir… Birçok ünlü, güzel kadın neden aldatılıyor söylesenize? Güzelliğiyle ülkede hayaline girmediği erkek kalmayan Hülya Avşar tipsiiiiiiz bi kadınla aldatılmadı mı? Fazla kilolarınızı da dert etmeyin, loş ışık ve topuklu ayakkabıların boy takviyesiyle büyük oranda saklayabilirsiniz kilolarınızı. Yeter ki siz bir farklılık yaratmak isteyin, gerisi kolay.

Yapmanız gereken şey çok basit. Gidip bir çift sexy mi sexy ayakkabı ve birlikte giyebileceğiniz ince bir çift külotlu çorap edinmek. Ayakkabıları dışarda giymenize gerek yok. Bu yüzden libidonuzun seçtiği ayakkabı ne kadar gösterişli olursa olsun almaktan çekinmeyin.  Çorap derseniz ayakkabı kadar çok seçeneğinizin olduğu başka bir deniz. File çoraplar, jartiyer takımlar, süper ince, dokulu, delikli seçenekler… Atın kendinizi bir iç çamaşırcı ya da çorapçıya, neler bulacaksınız neler!

Buna yorumunuz olumlu mu olur olumsuz mu bilemem ama erkeklerin neredeyse tamamı, topuklu ayakkabı+ince çorap+etek üçlüsünü yürüyen bir sex objesi olarak görürler. Kocanıza kapıyı bu üçlüyle açıp hoş bir yemekle belki birkaç kadeh içkinin ardından onu yatak odasına götürüp şaşırtmanız emin olun günlük ilişkinizde de alevlenme yaratacaktır.

Mesela Ben

Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 2. BölümBen dün sabah erkenden kalktım. Haydar’ım akşama Kocaeli’den geleceği için telaşım çoktu tabii. 14 punto ince topuklu şarap kırmızısı kadife ayakkabılarımı zaten almıştım. Sabahtan çıkıp çorap ve siyah eteğimin üzerine giymek için beyaz gömlek almak için Kadıköy’e attım kendimi. Bahariye’de sağdaki ilk dükkandan gömleği hemen aldım almasına ama çorap seçerken işler hiç de öyle hızlı gitmedi. İç çamaşırı mağazası Loya, butiğin hemen yanındaydı iyi ki. Acele etmezsem Haydar’ımın en sevdiği yemek olan kuru fasulyeyi yetiştiremeyecektim.

Loya’da aşağı iner inmez süper ince, bronz renkte hafif simli bir çorap gözüme ilişti önce. Hemen yanında duran, ayakkabılarımla aynı renkte yine ince, üzerinde altın rengi minik noktalar olan çoraplar da çok güzeldi. Soldaki mankenin üzerinde duran muhteşem siyah kadife dantelli jartiyer takımsa tartışmasız muhteşemdi. Arkasındaki mankense yine beni benden alan siyah dantel ve tülden babydoll ve aynı desenli jartiyer çorapları giymişti. İlk gördüğüm çorapları almaya karar verdiğimde kuru fasulye için hiç vakit kalmamıştı.

Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 2. BölümEvin karşısındaki şarküteriden arnavut ciğeri, kurutulmuş et, şakşuka, haydari, havuç tarator ve mücver, bir 50lik de rakı aldım ve eve gidip hazırlanmak için yola düştüm. Kemal ve Yağmur’u evde didişirken buldum. Onları akşama babalarının geleceğini cazgır bir dille hatırlarak odalarına kovduktan sonra yatak odasına gidip akşama giyeceğim siyah mini etek, ince çorap, beyaz gömlek ve topuklu ayakkabıları giyip şöyle bir aynanın karşısına geçtim. Şöyle bir baktım; ben bile kendimi yemek istedim desem yeridir bebeğim. Üzerimi degiştirip sofrayı hazırladım. Diziydi, internetti derken Haydar’ım geliverdi. Akşam yemeğinden sonra çocuklar odalarına çekilir çekilmez “5 dakika sonra seni odada bekliyorum hayatım.” dedim ve odaya gidip hazırlandım, ışıkları loşlaştırdım. Haydar içeri gelmeden sırtımı kapıya döndüm ve yerden birşey alıyormuşum da ona eğilmişim gibi durur haldeyken bekledim ve o odaya girdiğinde tam karşısında kalçalarımı gördü. Doğrulup ona döndüğümde ateş çoktan yanmıştı.

Bir kere topuklularla en az 6-7 cm uzuyorsun şekerim. E etek zaten sex düğmesi… Yumuşacık dokunuşlara davet eden çoraplarsa pastanın üzerindeki çilek 🙂 Üstteki birkaç düğmesi açık göğüs dekolteli gömleği saymıyorum bile. Eee, o gece ikimiz de birkaç kere Nirvana’ya ulaştık tabii ballarım 😉 Dileyen okuyucularım sekreter, kasiyer gibi fantazilerle, gözlük, not defteri gibi objelerle kıyafeti zenginleştirebilir…

Bir de Fetişleri var bunun

Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 2. BölümBu arada bu ayakkabı-çorap ikilisinin çok ateşli hayranları da var tabii. Ayak ve ayakkabı fetişizmi oldukça sık görülen farklılıklar. Ayrıca bunları farklı bir boyuta taşıyanlar da var.  İnce topuklar tarafından canlarını acıtacak şekilde ezilmekten, çamurlu topuklu ayakkabıları dilleriyle temizlemekten, kadın çorabıyla boğazlarının sıkılmasından ve şu an sayamadığım birçok farklı ayak-ayakkabı-çorap fantezisinden hoşlanan erkekler maalesef çoğunlukla çeşitli fetişizm sitelerinde tanıştıkları fahişelerle ilişki kurmak durumunda kalıyorlar. Birçok ayak fetişisti sadece ayaklara dokunmaktan ve yalamaktan hoşlanmasına rağmen eşiyle bunu paylaşamadığı için hayat kadınlarıyla birlikte oluyor. Ayak beğenisi fetişizm boyutundaysa mutlaka doyurulması gereken bir arzu haline geliyor.

İlk kural neydi?

Utanma yok. İkincisiyse canlarım; iletişim. Buradan tüm evli ayak severlere sesleniyorum: Eşinizle konuşun. Ona bakımlı ayaklardan, topuklu ayakkabılardan hoşlandığınızı söyleyin. Kim bilir, belki birkaç gün sonra kendinizi eşinizle birlikte ayakkabı alışverişinde buluverirsiniz. İletişim sexde mutluluğun temelidir.

Bu haftalık bu kadar bebeklerimm!! Boll sevişmeli günler ve geceler diliyorum…

Dipnot: İngilizce bilen okuyucuların topuklu ayakkabı ve erkek imgelemesi üzerine bazı araştırma sonuçlarının da paylaşıldığı bu yazıyı görmelerini çok isterim.

http://www.express.co.uk/news/uk/367892/Why-men-really-do-fall-for-women-in-killer-high-heels

Yazı Dizisinin Diğer Bölümleri:

Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Seks Dersleri: 1. Bölüm >>>

Şahver Kolbaşı

Bir kız bir erkek evlat sahibi bir ev hanımıyım. Edirne'de doğdum ve lise son sınıfta Haydar'ıma kaçana kadar da Edirne'de yaşadım. Üniversiteye devam etmeyi planlarken bi okul çıkışı oturduğumuz pastanede vuruldum Haydar'ıma. Apar topar kaçarak evlenip aynı sene hamile kalınca üniversite kaldı tabii ama açık öğretim muhasebe bölümünü 2 yılda alnımın akıyla bitirdim evel Allaah.

1 Yorum

  1. Pingback: Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 1. Bölüm - N'oluyo Ayol

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir