Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 1. Bölüm

Yazan  |  2 Yorum

Merhaba bebeklerim! Bu ilk yazımda öncelikle kendimi tanıtmalıyım diye düşündüm.
Efendim bendeniz Şahver Kolbaşı, nam-ı diğer Dilli Şahver. Anneannem kendisine hep cevap verdiğim için “pabuç dilli Şahveeerr!!” derdi bana, ordan kaldı. E sonra başka şekillerde de onaylandı tabii bu lakap 🙂 Neyse, buna daha sonra geliriz.

Haydarım’la Tanışmamız

Sex ve CinsellikBir kız bir erkek evlat sahibi bir ev hanımıyım. Edirne’de doğdum ve lise son sınıfta Haydar’ıma kaçana kadar da Edirne’de yaşadım.  Üniversiteye devam etmeyi planlarken bi okul çıkışı oturduğumuz pastanede vuruldum Haydar’ıma. Apar topar kaçarak evlenip aynı sene hamile kalınca üniversite kaldı tabii ama açık öğretim muhasebe bölümünü 2 yılda alnımın akıyla bitirdim evel Allaah. O zamanlar oğlum Kemal 4 yaşındaydı üstelik. Zaten bitirir bitirmez de kızım Yağmur’a hamile kaldım.

Kocam, erim erkeğimle 14 yıllık muhhteşem bir evliliğimiz var. Yillarca Taksim-Çatladıkapı minibüs hattında şoförlük yaptıktan sonra uzun yol tır şoförlüğü yapmaya başladı. 195 boyunda 120 kiloluk bir aygır, erkeğin hası, kaslı bir kaplan, sex için yaratılmış bir varlık olan Haydar’ıma hala aşık olduğum anlaşılmıştır diye konunun üzerinde şimdilik daha fazla durmuyorum. O ‘şimdilik’ dikkatini çektiyse bebeğim, evet sadece şimdilik. Çünkü ben bir aşk kadınıyım! 🙂

Bu mutlu evliliğin bir sırrı var tabii şekerim. Cinsel hayatımızın ‘renga’renkliliği 🙂 Birçok insan kamyon şoförü+ev hanımı evliliğinden orijinal fikirlerle sürekli ateşlenen, heyecanın ve merakın devamlı yüksek olduğu bir cinsel hayat beklemez. Aslında bu tip ilişkiler iyi eğitim ve kariyer sahibi, ‘Avrupa görmüş’ ( ayol bu lafa da bayılırım hahhayy 🙂 Avrupa görmüş, nası görmüş, iyi miymiş?!) çiftlerden beklenir ama yok şekerim, konu sex olunca kimin yatak odasında neler oluyor assslaaa bilemezsin…

İlk kural;

Sex ve CinsellikUtanma yok. Genellikle sexde kadınların utangaç oldukları düşünülür, büyük oranda doğru ve kaçınılmaz da… Daha 3 yaşında cinsellikten bi haberken bile yürüme organı olarak kullandığımız bacağımız oyun oynarken açılıverdiğinde ‘AYIP’ sözcüğünü duyan biz kadınlar, yaşımız ilerledikçe kalçalarımız, göğüslerimiz ve vaginamızla ilgili kaç ‘AYIP’ duyuyoruz sayılamaz. Üstüne bir de erkeklerin birbirlerine nefret saçmak için ettikleri küfürlerin neredeyse tamamının kadın cinselliği ile ilgili olduğu bir ülkede doğup büyüyen kadınların cinselliğe olan bakış açılarının tedavi olabilmesi kolay değil haliyle.

Erkeklerin Sexdeki Utangaçlıkları

Beyler, söyleyin bakalım kaçınız sex sırasında partnerinize küfür etmek, belki bikaç tokat atmak istiyorsunuz? Çoğunuz, evet. Peki kaçınız bu tip şeyleri eşiyle yapabilir? ‘Hayatta izin vermez!’ diyorsunuz ama hiç denediniz mi? Sordunuz mu? Sex sırasında onu tahrik etmek için elinizden geleni yapıp ısı iyice yükseldiğinde minik bi küfürcükle başlayıp tepkisini ölçtünüz mü?

Sevgili erkekler, ben bu köşede kadınları cinsel hayatlarınızı renklendirmeleri konusunda yönlendirmek için elimden geleni yapacağım tabii ama siz de oturup eşlerinizin bi anda Emmanuelle’e dönüşmesini beklemeyin. Mini etekli sexy kıyafetler giyen kadınlara baka baka iç geçirip çadır kurarken ‘Nerdeee bizim karıda böyle şeyler’ diyeceğinize eşinize sexy iç çamaşırları, erotik kıyafetler alın, yatakta onunla biraz uğraşın, ilgilenin. O zevk almaya başlarsa inanın siz daha çok zevk alacaksınız. Yatakta en güzel kadın, ateşli kadındır.
Harika bir sex yaşantınız olan bir evliliğiniz olduğunu bir düşünsenize… O dışarda hiç tanımadığınız,  ya yatağa gitmek için çok uğraşmak ya da daha kötüsü hiç uğraşmayıp para ödemek zorunda olduğunuz ilişkilere ihtiyacınız olmadığını hayal edin. Bu imkansız değil. İletişim ve emekle mümkün.

Bizim ilişkimizde bu ateşi ben yakıyorum

Sex ve CinsellikSürekli yeni şeyler deneyerek yatak odamızı hep sıcak tutuyorum. Zor değil! İsteyince herşey mümkün.

Sevgili hanımlar, bundan böyle bu köşede tüm cinsel fikirlerimi sizinle paylaşmaktan zevk duyacağım. Fikirlerimi uygulayarak kocalarınızı ve kendinizi mutlu edin…

Unutayın; yatakta mutlu bir kocaya yaptırılamayacak şey yoktur.

Yengeniz
Dilli Şahver

Yazı Dizisinin Diğer Bölümleri:

Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Seks Dersleri: 2. Bölüm >>>

Şahver Kolbaşı

Bir kız bir erkek evlat sahibi bir ev hanımıyım. Edirne'de doğdum ve lise son sınıfta Haydar'ıma kaçana kadar da Edirne'de yaşadım. Üniversiteye devam etmeyi planlarken bi okul çıkışı oturduğumuz pastanede vuruldum Haydar'ıma. Apar topar kaçarak evlenip aynı sene hamile kalınca üniversite kaldı tabii ama açık öğretim muhasebe bölümünü 2 yılda alnımın akıyla bitirdim evel Allaah.

1 Yorum

 1. Avatar

  Neriman

  2 Kasım 2014 at 19:15

  Ah Şahvercim mehmedime okutucam yazını. Yeni bölümleri bekliyorum.

 2. Avatar

  Saadet

  2 Kasım 2014 at 19:17

  Ayol adamlar hiçbirşey bilmiyoki inşallah işe yarar yazdıkların

 3. Pingback: Evlilik Aşkı Öldürmesin Diye Sex Dersleri: 2. Bölüm - N'oluyo Ayol

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir