Eşcinsel Evlilik Kararına Çıldıran Kadın

Yazan  |  Hiç yorum yok

Geçtiğimiz haftalarda Amerikan Yüksek Mahkemesinin aldığı eşcinsel bireylerin evlilik hakları kararına evde çektiği videoyu facebook üzerinden paylaşarak tepkisini gösterdi. Becky Wegner Rommel isimli kadın “Bu gerçekten çok üzücü korkunç bir durum, Tanrı kilisesini, kadını, erkeği yani Adem Havva’yı yarattı şimdi beş tane hakim Tanrının yanlış olduğuna hükmediyor” diye haykırdı.  Kadın, “Siz haklı değilsiniz, ben haklı değilim tek gerçek doğru ve haklı olan Tanrıdır ve Tanrı derki evlilik yalnızca kadın ve erkek arasında olabilir.” Derken ağlıyordu. “sizi yargılıyor olabilirim umrumda değil, evrenin yaratıcısı Tanrının adına bunu yapıyorum” dedi. Ayrıca şunları ekledi: “Sevgili cennetteki İsa, sana dua ediyorum bu çıldırmış insanları uykularından uyandır. Ulusumuzun üstünden bu kara lekeyi çıkar at. Lütfen bizi bağışla.”

Video’da göreceksiniz kadıncağız o kadar içlenmiş o kadar içlenmiş ki çok samimi bir şekilde içini döküyor. Korkuyor, birçokları gibi anlam veremiyor. Nasıl olur da bir erkek bir erkeği ya da bir kadın bir kadını sevebilir? Bu dünyanın sonunun yaklaştığını mı gösteriyor? İnsanların birbirini anlaması çok güç bunu bir kez daha görüyoruz. İçimizden başkalarının da bizim gibi düşünmesini veya hissetmesini dilediğimiz geni atabilsek ne güzel olurdu.

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir