Ebru Şallı Şalsız Diyerekten

Yazan  |  Hiç yorum yok

Bu aralar en çok konuşulan konu oldu malum Ebru Şallı’nın çıplak fotoğrafları. Meğer Ebru Şallı’yı çıplak merak eden ne çok kişi varmış. Millet google’da bu hafta en çok Ebru Şallı Çıplak Fotoğraf araması yapmış.

Koca koca fikirleriyle dünyayı zindan haline getiren biz insan toplumunun hayvansallığına dair en çapıcı örnek. Önceki cümledeki “hayvansallık” sözcüğünü kimse hakaret olarak algılamasın lütfen. Sıradan bir canlıyız manasında kullandım. En sıradan arzularımız ve isteklerimiz (yeme, içme, nefes) arasında çıplaklığa duyulan haz da mevcut. Çiftleşme arzusu veya zihinsel boşalma arzusu ya da merak deyin adına ne derseniz deyin. Ebru Şallı pilates yoga diye kendini paralarken kimse onu aramıyordu. Ne zaman ki, çıplak fotoğraflarıyla gündem oldu, babanem bile merak ediyor şimdi. Geçen bana “bak bakayım şu Ebru Şallı mıdır nedir çıplak fotoğraf koymuş” diyor. Açmadım, göstermedim. Ebru Şallı’nın çıplak halini merak etmiyorum. Giyinik hali de pek iç açıcı değil bana göre.

Böyle durumlar bana hep, toplumda veya yakın çevremizde itibar ettiğimiz insanların, asla düşünmeyeceğimiz hallerini aklıma getiriyor. Mesela bilmem ne bey de tuvalete gidiyor, sevişiyor filan. Ama biz onu sadece takım elbiseyle ahkam keserken görüyoruz. Herkesin çıplaklık ve sevişme konularına ilgisi var ve aslına bakarsanız dünya ekonomisi de bunun üstünden işliyor. Mesela Ebru Şallı’nın çıplak fotoğrafları bir tarafa dursun, TV’de zeytin yağ reklamında bile gizlenmiş bir çıplaklık ve erotizm mevcut.

Yıllar önce meşhur bir laf vardı, “savaşma seviş” diye. Sevişmeye mecalimiz yok ki. Karşılıklı sevişme arzusunu yan yana getirip tutturamıyoruz. Sevişemediğimizden onun bunun çıplak fotoğraflarına bakıp, aynanın karşısına geçiyoruz. Neyse, mahallede düğün var, davul dinleyeceğim.

Ebru Şallı çıplak fotoğrafları için belki de çok üzgündür. Ama şöhret işte ne yaparsın 🙂

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir