Dizilerdeki Madi Kadınlar

Yazan  |  Hiç yorum yok

Malum memleketimizde bir tiyatro, opera haydi onları geçtim doğru düzgün sinema endüstrisi olmadığı için, TV dizi endüstrisi denen 90 dakikalık bir canavar ile karşı karşıyayız. Canavar manavar diyorum ama pek eğlenceli oturup izlemek o ayrı. İnsanın beyni uyuşuyor valla, hiçbir şey düşünmeden deşarj oluyorsun, oh mis.

Her sene onlarca dizi piyasa sürülüyor, bazı tutup devam ederken, bazıları tuttu sanılırken, bazıları da elenip gidiyor. En tuttu dediğin bir bakmışsın Survivor’dan az izlenmiş. Evde oturup çekirdek çitlerken, entrikası bol şeyler bekliyoruz tabi.

Şu sıralar Star TV’de iki dizi var ki, madi kadınlar konusunda ihtisas sahibi diziler. İlki, İstanbullu Gelin. ay orada bir Esma Hanım var, böyle bir madilik olamaz. O nasıl bir kadındır. O baş aşağı doğru eğilerek konuşmaları yok mu, beni benden alıyor. Sonra Fazilet Hanım ve Kızları dizisi var. Oradaki Fazilet Hanım’ın madiliği de dillere destan. Bir de o yine Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde, Egemenler ailesinin gelini kız var, güya eskiden iç çamaşırı mankeniymiş de, eve gelin gelmiş. O kızcağız da sırf madilik olsun diye madilik yapanlardan. Haydi siz de gördüğünüz en madi kadınları yazıverin.

 

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir