Çocukluk Aşkımdı, Şimdi Kocası Var

Yazan  |  Hiç yorum yok

Bir Lezbiyenin En Erken Anısı…

Selamlar herkese ayol!!! Bendeniz Cambişli Nigar ablanız. Sizlerle hem kendi deneyimlerimi, hem de yaşama dair fikirlerimi paylaşacağım bir alanda buluşmuş olmaktan dolayı çok sevinçliyim. Gelelim buradaki ilk yazımıza. Bir kadın lezbiyen olduğunu ilk nasıl anlar??? Az biraz kendiminkinden bahsederek bir fikir vermiş olayım isterim.  Hem de hatırlayabildiğim en canlı, en sempatik ve en çocuk haliyle…

Ege’deki şirin bir ilin sokaklarında saçlarıma sinen sinek ilacı, is ve yaramaz çocuk kokulu bir akşamüzerinde çılgınlar gibi yerel adıyla “cambalik, cambiş” ancak egeli olmayanların hitabıyla “misket” oynuyordum. Az sonra ekoseli lise eteği ile köşeden belirecek olan komşu Güler teyzenin büyük kızı Tülay ablanın gelişi için kalbim hızla atmaya başlamıştı bile. Sanki onun her okul dönüşü benim adıma bir kucaklaşma ritüeliydi. Ne zaman onu görsem ayaklarıma hakim olamayıp, gün boyu didine didine onca erkeğin elinden aldığım cambişler cebimden taşa taşa ona koşardım. Her zaman ama her zaman beni kucağına alır, sabah sürdügü keskin yasemin kokusunun tenindeki en güzel anında, bana sımsıcak bir kucaklaşma bahşederdi. Öpücüklerde cabası tabiki.

Başım dönerdi o kucaklaşmadan ve hiç bitmesini istemezdim. Ne, sigara ve metal kokan şefkatli babamdan, ne çamaşır suyu ve soğan kokan yufka yürekli annemden ne de sidikli kardeşimden gelen dokunuşlar başımı döndürebilirdi. Bu kadar huzurlu, yoksul ve mutlu bir aile olmamıza rağmen… Kaç yaşında mıydım dersiniz? En fazla altı. Sadece ama sadece Tülay ablanın beni kucaklaması, başımı o yeni olgunlaşmış diri göğüslerine bastırması etkileyebilirdi.

Pek çok çocuk okul öncesi yaşlarında mastürbasyon için sallanan at, oyuncak ayı ya da koltuk kenarını kullanırken ben 6 yaşında bir kız çocuğu olarak Tülay ablanın yasemin kokulu kucağında başım dönercesine orgazm oluyordum. Bunu kendime cesurca ilk hatırlattığımda ise artık ben bir liseliydim ve Tülay ablanın bütün mahallenin onu aldattığını bildiği bir kocası ve 5-6 yaşlarında bir kızı vardı. Bilmem anlatabildim mi sevgili dostlar ama benim kendimi anlamlandırma serüvenimde Tülay ablanın yeri bir başka!

Ne güzel komşumuzdun sen Tülay Abla…

Cambişli Nigar

Cambişli Nigar bir kalender meşreptir. Asaletinden ve asabiyetinden sual olunmaz. Yedirir, içirir, anaçtır amma ve lakin sevdalınız lezbiyendir. Kızıl saçlı, rakı içen, san’at musıkisi icra eden, Cemal Süreya ve Nazım kitaplarındaki şiirleri hakeden kadınları sever. Tek ideali kendisi için bir harem kurmaktır.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir