Bulgaristan’ın Azis’i Var

Yazan  |  Hiç yorum yok

Eurovision’daki sakallı kadının ardından.

AzisTartışmasız Bulgaristan’ın en ünlü kişisi Azis. Ona tahammül edemeyenlere inat kafasına göre takılıyor. Evlendi. Bir erkekle tabi. Hatta taşıyıcı anneden öz be öz baba oldu. saygıdeğer aile bakanlığı ve çok bilir kişilerimiz Azis’in çocuğunun psikolojisini tartışadursun, kendisi reklam filminden TV programına koşuyor. Yukarıda kendisinin reklamlarından biri var.

Türkiye’de bir çok ailenin onu gördüğünde “başımıza taş yağacak” demesi ihtimaline karşılık hiç bir yapımcı onu buraya getirmeye cesaret edemiyor. Hepimizin sıklıkla tükettiği Dünya markaları ona Bulgaristan’da tonla para öderken, o reklamlar burada yayınlanamıyor.

Saraylardır, egosantrikliğin zirvesinde her şeye karışan politikacılardır, bunların toplumda yarattığı psikolojiyle ilgilenen yok tabi. Bir de uyuşturucuyla savaşıyoruz diyorlar. Kim uyuşturuyor acaba?

 

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir