Boyut Değil Önemli Olan İşlevi Yalanı Üzerine İncelemeler

Yazan  |  Hiç yorum yok

Efendim ABD’de yine bir araştırma yapmışlar, tabiki kadınlar üzerinde. Birkaç kadına ideal penis boyutunu ve şeklini çizmelerini istemişler. Bu ve bundan önceki tüm araştırmalardaki sonuçlara göre kadınlar uzun ilişkilerinde ortalama bir penis, gecelik ilişkilerde ise macera için olabildiğince büyük penisler istiyorlar. Hatta bazıları sadece penisin değil hayaların da büyük olmasını tercih ediyor.

Peki Ama Nedir Bu Büyüklük Merakı?

penis2Nasıl ki çok aç olduğumuzda evdeki yemeği yetmeyecekmiş gibi görür ama yemeye başlayınca çoğu yiyeceği ardımızda bırakırız işte boyut merakı da böyle bir şey. Her şeyin evvela göze hitap etmesini bekliyoruz. Haklıyız da, göz doyarsa tamamdır. Üstelik ortalama boy ve ende bir erkek bedeninin bacakları arasında sallanan cinsel uzvunun, oran olarak bedene uyması gözümüzdeki estetik olgusunu da pekiştiriyor. Kadınlar veya eşcinseller için partnerdeki penis durumu ayrı bir konu, bir de kişinin kendi penisiyle olan kavgası var. Bir defa her küçük penisli erkek bu durumdan şikayetçi. Ne kadar büyük o kadar iyi gibi bir mantık var. Valla kişiden kişiye değişir ama ilk intiba da önemlidir.

Penisin Boyutu ve Ereksiyon

penis3Büyük penis tutkusunu içtenlikle yaşayan ve bunu sadece dudağındaki küçük ısırıklardan anladığımız çok gizli ahalinin aklında tutması gereken bir şey var yalnız: genelde büyük penisin ereksiyonu çok kaliteli ve uzun süreli olmaz.  Küçük penis daha sert ve uzun süreli bir ereksiyona sahiptir. Ayrıca şu da iyi bilinmelidir ki, her ne kadar büyük bir penis seks pozisyonları açısından avantajlar sağlar gibi görünse de, ön sevişme ve oral seks süresindeki uzunluk içinizi bayabilir. Neden baysın ki sevişme bu diyenler için söylüyorum, bir kadının ereksiyon olmaya çalışan bir erkekle uğraşması onun açıdan çoğu zaman iç bayıcıdır. Bu konuda rahatça danışabileceğiniz dostlarınıza sorabilirsiniz.

Penis (siz) Seks?

“Canım arada bir penis olmadan da seks mi olurmuş!” diye düşünebilirsiniz. Ancak çoğu lezbiyen arada penis olmadan çok mutlu. Boyuta filan takılmadan rahatça yaşıyorlar. Dertleri de daha az böylece. 🙂

Sevgiler.

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir