Birbirine Ürkütücü Biçimde Benzeyen 11 Kadın-Erkek Ünlü

Yazan  |  Hiç yorum yok

Belki fark etmişsinizdir, bazı kadın ve erkek ünlülerin yüzleri birbirine korkunç biçimde  benziyor. aynı DNA’yı mı taşıyorlar nedir, biri kadın olsa öbürüne diğeri erkek olsa ötekine dönüşecek sanki.

1- Justin Bieber and Miley Cyrus

Justin Bieber and Miley Cyrus

Kanadalı şarkıcı Justin Drew Bieber ilk olarak 2007’de bir youtube videosu ile keşfedilmişti. Miley Ray Cyrus ise Amerikalı şarkıcı, besteci ve aktris.

2- Sarah Jessica Parker and Roger Daltrey

Sarah Jessica Parker and Roger Daltrey

Sarah Jessica Parker, Amerikalı aktrist ve prodüktör. HBO kanalındaki  Sex and The City dizisindeki Carrie Bradshow rolüyle tanınıyor. Roger Harry Daltrey ise İngiliz şarkıcı, besteci ve aktör.

3- Jared Leto and Courteney Cox

Jared Leto and Courteney Cox

Jared Leto Amerikalı bir aktör, şarkıcı, besteci ve yönetmen. 1990’larda televizyonlarda başlayan kariyeri My So-Called Life dizisindeki Jordan Catalano rolüyle tavan yaptı. Courtney Bass ise Amerikalı bir aktrist.

4- Elijah Wood and Mischa Barton

Elijah Wood and Mischa Barton

Elijah Jordan Wood Amerikalı Oyuncu. Mischa Barton ise İngiliz, İrlanda ve Amerikan vatandaşı, model, oyuncu.

5- Glenn Close and George Washington

Glenn-Close-and-George-Washington

Hepimizin aklında iz bırakmış bir filmi mutlaka bulunan oyuncu Gelnn Close’ın, Amerika Birleşik Devletleri Kurucu babalarından George Washington’a benzerliği şaşırtıcı.

6- Ke$ha and John Travolta

Kesha and John Travolta

Asıl adı Kesha Rose Sebert olan Kesha Amerikalı bir şarkıcı, John Travolta’ya şaşırtıcı benzerliğinin dışında rap yazıyor ve söylüyor. 18 yaşında ilk albüm anlaşmasını yapan Kesha kariyerinde amin adımlarla ilerliyor. 1970’lerin Staurday Night Fever kahramanı John Joseph Travolta’yı tanıyoruz varsayalım.

7- Ellen DeGeneres and Owen Wilson

Ellen DeGeneres and Owen Wilson

Ellen Le DeGeneres Amerikalı komedyen, televizyon sunucusu, oyuncu, yazar ve TV yapımcısı. 1994’de şöhret basamaklarını tırmanya başlayan Ellen bu işe sitcom dizilerle başlamıştı. Owen Cunningham Wilson ise yine Amerika Texas eyaleti Dallas şehrinden bir aktör-oyuncu, yazar.

8- Dr Richard Dawkins and Emma Watson

Dr Richard Dawkins and Emma Watson

İngiliz oyuncu ve model Emma Watson’un, yine İngiliz biyolog ve yazar Dr. Clinton Richard Dawkins’e nasıl benzediğini görüyoruz.

9- Christopher Walken and Scarlett Johansson

Christopher Walken and Scarlett Johansson

Christopher Walken Amerikalı aktör-oyuncu, yazar ve film yapımcısı. Kendisi 100’ün üzerinde film ve televizyon işinde görünmüş bir isim. Scarlett Johansson ise Amerikalı oyuncu, model ve şarkıcı.

10- Maria Shriver and Willem Dafoe

Maria Shriver and Willem Dafoe

Maria Owings Shriver bestseller olmuş altı kitaba sahip bir yazar. Aynı zamanda Vali Arnold Schwarzenegger ile evli olan Maria, California eyaletinin First Lady’si. William J. Dafoe ise Amerikalı film ve sahne oyuncusu ve seslendirme sanatçısı. The Wooster Group adında deneysel bir tiyatro topluluğu var.

11- Tilda Swinton and Conan OBrien

Tilda Swinton and Conan OBrien

Katherine Mathilda “Tilda” Swington İngiliz oyuncu. Conan Christopher O’Brien ise Amerikalı televizyon sunucusu ve komedyen.

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir