Adriana Lima’nın Önlenemez Erkek Tercihleri

Yazan  |  Hiç yorum yok

Kaç insan vardır kim bilir Adriana Lima gibi bir güzelliğe sahip olmak isteyen? Dikkat ederseniz kaç kadın vardır diye sormuyorum.

Adriana Lima ve Kocası Marko JaricOrtalık çalkalanıyor, duymuşsunuzdur. Acun Ilıcalı ile Adriana Lima ilişkisi hatta evliliği gündemde. Gerçek olmaktan çok uzak gibi görünse de olabilir. Biliyorsunuz Acun Ilıcalı eşinden 50 milyon TL’lik bir ödeme karşılığında boşanıyor. Adriana Lima da NBA basketçisi kocası Marko Jaric Split’ten ayrılmıştı geçenlerde. Tabi şu sıralar TV8’i Türkiye’nin ilk dört TV kanalı arasına sokmaya and içmiş Acun Ilıcalı’dan anlaşmalı bir atak da olabilir bu. Çünkü haber henüz Dünya mecrasında yer edinemedi. Bizim twitter ortamını da biliyorsunuz, iyice mahalle bakkalına, mahalle berberine döndü. Köşe başında oturan dul kadın akşam eve iki ekmek alsa trend topic oluyor.

Neyse benim esas ilgimi çeken bu haber doğruysa, herkesin gıpta ettiği Victoria Secret meleği Adriana Lima’nın erkek tercihleri. Kocasının, tamam vücudu filan yerindeydi ama Allah’ın gücüne gitmesin yakışıklı değildi. Hatta çirkindi. Acun Ilıcalı’nın tipini yorumlamak haşa bize düşmez. Adriana Lima’nın daha önceki sevgililerine, lise aşklarına hatta çocukken bakıştığı komşu oğluna bakıyoruz onlar da çirkin. Bu erkeklerin tek ortak noktaları çirkinliği değil tabi, maşallah hepsinin hali vakti yerinde.

Dostlar, hayatta her şey mümkün. Bu konunun konuşulması bile size nefes aldığınız sürece her an her şeyin değişebileceğine dair bir umut ışığı olsun.

Küçük Kuzen İhsan

Ailenin büyük kuzeninden bir yaş küçük olduğu için küçük sayılan, isyan ettiği bir çok konuyu kendine dert edinmiş, hem sanatında hem de hayatında bu yoldan sapmamış sıradan kişilik.

Yorumun mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir